Plán akcí pro školní rok 2015/2016

Během školního roku 2015/2016 PROBÍHAJÍ PROJEKTY:

 

Září

24. Koncerty táborového orchestru

26. Vystoupení flétnového souboru na Svatováclavských slavnostech 

Říjen

15. Hudební vystoupení Miroslava Březíka na vernisáži výstavy Moji přátelé

22. Martina Lišková a Emil Sláma vystavují na IV. Napajedelském salonu.

Vernisáž 22 .10. v 19 hodin, výstava probíhá do 29. 11. v Muzeu Napajedla.

27. Vystoupení pěveckého sboru HeXaM na Pokládání věnců

31. Martin Kot se účastní soutěže Mezinárodní akordeonové dny v Praze 2015 

Listopad

  Ukázky hudebních nástrojů v hodinách PHV

Třídní besídky

3. Koncert profesorů a žáků  Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž

4. Zájezd výtvarného oboru do Zlína

(stálá expozice výtv. umění 19. - 21. století, muzeum obuvnictví)

5. Zájezd na koncert E. Indjiče (klavír), Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín

8. Hudební odpoledne v Halenkovicích 

14. Festival vážné hudby Pocta R. Firkušnému

26. Podzimní besídka p. uč. Prokopa 

27. Rozsvěcování vánočního stromu - Napajedla

28. Rozsvěcování vánočního stromu - Halenkovice 

Prosinec

1.-31. Vánoční výstavy  v budově školy a na odloučených pracovištích

1. Vánoční obdarování s hudbou a klobouky pro Klub aktivních seniorů 

2. Besídka v Domově pro seniory Napajedla - Husova 

2. Vánoční koncert - Komárov

6. Vánoční besídka žáků p. uč. Trávníčkové, kostel Spytihněv 

8. Besídka v Domě s pečovatelskou službou - Sadová 

9. Vánoční koncert žáků p. uč. Míčové, Divokého a Marečka 

15.  Vánoční koncert v Babicích

16. Vánoční koncert - Klášterní kaple 

17. Vánoční kytarový koncert žáků ze třídy p. uč. Marcely Pánkové 

Leden

Besídka v Domě s pečovatelskou službou - Pod Kalvárií  

21. Třídní koncert p. uč. Lenky Kuběnové  

25. Třídní koncert p. uč. Hany Tomšů

26. Školní kolo soutěže žáků ve hře na EKN   

27. Setkání s hudbou, Pocta Mistru R. Firkušnému - XVI. ročník  

28. Soutěžní besídka akordeonového oddělení  

Únor

  Projekt ZUŠkolka

Školní kolo soutěže žáků v komorní hře s převahou dechových nástrojů 

 6. Zájezd na operu Turandot - ND Brno

10. Koncert žáků p. uč. Míčové, Divokého a Marečka 

11. ,,Zahrajme si spolu" - soutěžní přehlídka komorní hry a smyčcových souborů 

16. Svátky hudby, sál Pražské konzervatoře (Martin Kot hostem V. Hudečka) 

17. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Kosové 

16. Okresní kolo soutěže ZUŠ - EKN, ZUŠ Luhačovice

23. Okresní kolo soutěže ZUŠ - akordeon, ZUŠ R. Firkušného Napajedla

24. Okresní kolo soutěže ZUŠ - komorní hra dechových nástrojů, ZUŠ Slavičín

28. Mezinárodní akordeonová soutěž Vídeň 

Březen

 2. Koncert posluchačů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž - viola

 3. Okresní kolo soutěže ZUŠ - komorní hra smyčcových nástrojů

 3. Podvečer klasických písní a árií

 9.   Koncert posluchačů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž - kytara, lesní roh, zpěv

16. Krajské kolo soutěže ZUŠ - akordeon, ZUŠ Uherský Brod 

17. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. E. Münsterové

23. Den učitelů 

31. Koncert posluchačů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž - klavír

Absolventské předehrávky

  Duben

1. Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra smyčcových nástrojů, ZUŠ Vsetín 

3. Zájezd na balet Sněhurka a sedm trpaslíků - ND Brno

14. Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2016

20. Vernisáž Absolventské výstavy, Klášterní kaple (výstava probíhá do 13. 5.) 

21. Zájezd na koncert I. Kahánka, Filharmonie Bohuslava Martínů  

26. Třídní koncert žáků p. uč. Alexandra Kunerta - sál

26.  Třídní koncert žáků p. uč. Petra Verbíka - kaple

27. 1. Absolventský koncert s výstavou

28. Mezinárodní akordeonová soutěž Pula 

Květen

1.-13. Absolventská výstava, Klášterní kaple 

2. Pietní akt 

3. Jarní besídka žáků p. uč. Lenky Grebeňové

3. - 20. Festival ZUŠKA? ZUŠKA! 

4. 2. Absolventský koncert s výstavou

6. - 8. Ústřední kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na akordeon, Plzeň 

10. Mozart v Napajedlích ( očima dětí ) 

10. Koncert v Kongresovém centru ve Zlíně (Festival ZUŠKA? ZUŠKA!) 

11. 3. Absolventský koncert s výstavou

12. Zájezd na koncert Josefa Špačka, Filharmonie Bohuslava Martinů 

13. - 15. Soustředění pěveckého sboru HeXaM  

15. Nedělní matiné

16. Třídní koncert žáků p. uč. D. Kaňovské 

17.  Vystoupení pro maminky - Babice

18. Vystoupení Jazzbandu v rámci festivalu Setkání/Stretnutie 2016, MD Zlín

20. Kytarová soutěž 2016, ZUŠ Harmonie Zlín 

24. Koncert posluchačů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž - housle, klavír 

25. Pořad pro MŠ 

26. Třídní besídka žáků p. uč. Šárky Trávníčkové 

28. Výtvarné dílny při 56. mezinárodním filmovém festivalu pro děti a mládež, Zlín

29. Promenádní koncert

30.- 31. Postupové zkoušky 

31. Vystoupení Martina Kota v rámci DIVADELNÍ ZÓNY při 56. mezinárodním filmovém festivalu pro děti a mládež, Zlín  

Červen

1.- 3. Postupové zkoušky

4. Zahájení výstavy OČIMA GENERACÍ - SOUZNĚNÍ v Knihovně Františka Bartoše ve Zlíně  

6.- 10. Zápis do hudebního oboru

6. - 7. Zápis do výtvarného oboru 

6. Třídní koncert žáků p. uč. Lenky Hanáčkové

8. Třídní koncert žáků p. uč. Kláry Míčové a Jana Divokého

9. Pěvecké vystoupení na vernisáži výstavy Martina Lišková - Obrazy  

13. Třídní koncert žáků p. uč. Lenky Kuběnové

15. Třídní koncert žáků p. uč. Ivy Kosové 

15. Vystoupení v Knihovně B. Benešové 

22. Vyřazení absolventů 

23. Předprázdninový kytarový koncert žáků p. uč. Pánkové 

28. Zájezd VO na  Den otevřených dveří, SUPŠ v Uherském Hradišti

Červenec

10. - 17.  Hudební tábor

Srpen